Kosmetyki Neostrata

Kosmetologia porady

Created with Sketch.

Neostrata, to marka profesjonalnych dermokosmetyków, czyli preparatów służących zaawansowanej pielęgnacji skóry. Działalność tej marki, jest dowodem na to, że nauka służy pięknu. Kosmetyki Neostrata są opracowywane zgodnie z najnowszymi osiągnięciami naukowymi. Skuteczność kosmetyków tej marki, jest nieustannie potwierdzana badaniami klinicznymi. Produkty Neostrata projektowane są z myślą o wszystkich rodzajach cery i wszystkich związanych z nią problemach. Wśród produktów tej marki, znajdziemy kosmetyki niwelujące trądzik młodzieńczy i różowaty, eliminujące fotostarzenie się skóry, przesuszenie i przebarwienia.

Neostrata dla oczu i powiek

Marka Neostrata, oferuje gamę zaawansowanych technologicznie kosmetyków, poprawiających stan i wygląd skóry pod oczami, wokół oczu i powiek. Kosmetyki te, bogate są w substancje aktywne, pozwalające na redukcję oznak starzenia się, widocznych w okolicach oczu. Kosmetyki te dają efekt liftingu, spłycają zmarszczki i eliminują luźną skórę pod oczami. Kremy do powiek Neostrata, bogate są w substancje wzmacniające i podnoszące skórę powiek. Odrębną kategorię kosmetyków na powieki i pod oczy Neostrata, stanowią kremy, przeznaczone dla skóry wrażliwej i skłonnej do alergii. Kremy te są wyjątkowo delikatne dla skóry. Przy okazji wzbogacone są o substancje podnoszące odporność skóry, na szkodliwe czynniki zewnętrzne.

Kosmetyki Neostrata z kwasami AHA

Firma Neostrata, oferuje profesjonalne kosmetyki odmładzające skórę, wyprodukowane na bazie naturalnych kwasów owocowych. Kremy z kwasem glikolowym Neostrata, to preparaty o wielokierunkowym działaniu. Eliminują one oznaki starzenia się skóry, zwalczają objawy przesuszenia skóry i oczyszczają skórę. Stosuje się je do każdego rodzaju cery, także w celu zwalczania trądziku i eliminowania blizn. Kwas glikolowy, bardzo szybko i efektywnie wygładza, oczyszcza i rozjaśnia skórę.

Mycie twarzy z Neostratą

Mycie twarzy preparatami firmy Neostrata, to czysta przyjemność i świetne efekty. Preparaty do mycia twarzy tej marki, mają postać lekkich, przyjemnych i bardzo wygodnych w użyciu pianek. Pianki te, bogate są w składniki, dokładnie i głęboko czyszczące, a także rozświetlające skórę. Pianki do mycia twarzy Neostrata, nie tylko myją, ale i wygładzają skórę. W składzie pianek nie ma mydła, tak więc kosmetyki te nie wysuszają, nie ściągają i nie podrażniają skóry.